Σύνδεση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019

/ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ / Πέμπτη, 20 Ιουνίου 2019 12:00

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019, 6-7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019, ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
   ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ      
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΤΣΑΛΑΓΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
3 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
3 ΜΠΟΝΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ - ΜΠΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
         
1 ΠΑΠΑΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
         
1 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 12 - 14 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ - ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ - ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
         
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
         
1 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ - ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
2 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΑΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΠΑΤΡΑ - ΡΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
         
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
2 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
3 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ - ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
         
1 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 15 - 17 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ - ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ - ΡΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
         
1 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18 - 20 ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
2 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ - ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ30
3 ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
         
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ 17
2 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
         
1 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ - ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 18 - 20 ΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΓΚ ΚΟΜΟΤ. ΟΧ 60
       
         
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
       
         
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ  ΝΩ17
       
         
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ

ΟΠ77

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  
ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+
         
         
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ 17
  ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 40 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΤΣΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 44 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΠΑΡΑΣΧΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΦΕΡΑΡΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 48 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ 82
2 ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΜΤ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΦΤ 87
3 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ 82
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 52 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΚΟΝΔΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΣΜΤ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΦΤ81
3 ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΜΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΞΑ 80
3 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
           
1 ΜΠΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 57 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 63 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΚΛΑΔΗ ΜΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
3 ΜΠΟΝΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΜΕΖΝΤΡΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12 - 14 63+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΚΟΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΝΙΚΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 44 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
2 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΪΖΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 52 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΞΥ29
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΜΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΞΑ 80
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
3 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ. ΞΙ 13
           
1 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 70 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΧΟΥΣΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
3 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
3 ΠΑΝΑΡΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 70+ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ 77
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18 - 20 52 ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ 30
           
1 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18 - 20   ΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΓΚ ΚΟΜΟΤ. ΟΧ 60
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 57 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
           
1 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18 - 20 63 ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
2 ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΣΜΤ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΦΤ81
           
1 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18 - 20 78 ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ 30
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ 77
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
           
1 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 78 ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΤΣΙΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 34 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
3 ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΚΗΠΟΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ     ΑΣ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΕΡ. ΦΥ 86
2 ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 37 ΑΣΜΤ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΦΤ 87
           
1 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 41 ΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΓΚ ΚΟΜΟΤ. ΟΧ 60
2 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΦΦ 76
3 ΙΒΑΝΩΒ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 45 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
3 ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΓΚ ΚΟΜΟΤ. ΟΧ 60
           
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 50 ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΦΦ 76
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΧΒ 70
3 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
           
1 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 55 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΠΑΠΑΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
3 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
3 ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
           
1 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 60 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
2 ΔΟΒΡΟΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΘΕΣΣ-ΝΙΚΗΣ ΦΝ 64
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΦΦ 76
3 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
           
1 ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 66 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΔΑΝΙΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΒΟΪΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ 00
3 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
           
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12 - 14 66+ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
3 ΣΑΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ 32
3 ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 50 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
2 ΔΡΙΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ     Α.Σ. ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 55 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
           
1 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 60 ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
2 ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΜΠΙΤΖΑΝΟΒ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΩ17
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 66 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
3 ΤΡΑΧΩΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ30
3 ΦΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 73 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
3 ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ. ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
           
1 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 81 ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
2 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 81+ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤ.-ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΘΕΣΣ-ΝΙΚΗΣ ΦΝ 64
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
3 ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 62 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΞΥ29
           
1 ΜΠΟΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 69 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 77 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
3 ΜΑΜΑΡΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
           
1 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 95 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ 75
3 ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΜΤ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΦΤ81
           
           
           
           
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 62 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
           
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ 55
           
1 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΣΜΤ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΦΤ81
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ  ΟΧ57
2 ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΧΑΪΔΑΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
3 ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
           
1 ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΥΓΜΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΦΦ 65
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
  ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΧΔ 37
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΞΥ29
3 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΠΥΓΜΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΦΦ 65
3 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ. ΞΙ 13
           

 

ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ

           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 40 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 44 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΦΤ69
3 ΤΣΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
           
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 48 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
           
1 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 52 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΚΟΝΔΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΣ ΜΥΔΩΝ ΦΥ45
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
       
           
1 ΠΑΣΟΛΛΑΡΙ ΒΑΝΕΣΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 57 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
2 ΜΠΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΚΟΝΤΟΛΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
       
           
1 ΜΠΟΝΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΖΩΓΑ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
       
           
1 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63+ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΝΙΚΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΧΔ37
3 ΚΟΝΤΟΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΚΟΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 44 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
 2  ΘΕΟΔΩΡΑΓΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΠΣ ΑΛΚΗ  ΦΧ26
 3  ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΑΠΣ ΑΛΚΗ  ΦΧ26
           
1 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 48 ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ52
2 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΪΖΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
       
       
           
1 ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 52 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
2 ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΜΝΟΥ ΦΤ81
       
           
1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΜΠΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
       
           
1 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ  ΟΠ77
2 ΚΟΥΤΗ ΘΩΜΑΗ  ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΣ ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ ΧΔ54
3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ  ΟΖ30
           
1 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΝΤΟΥΚΟΥΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
       
           
1 ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ ΧΔ37
       
       
       
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 70 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘ.  ΦΤ81
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΞΝ52
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ  ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΠΕΛΙΝΑ ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ75
       
           
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 63 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΤΣΙΟΥΡΛΗ ΑΙΑΚΤΕΡΙΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 78 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 37 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΚΗΠΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΦΥ86
           
1 ΚΗΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 41 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 45 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΧΒ70
3 ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
           
           
1 ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 50 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΧΒ70
3 ΚΟΝΤΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΔΟΥΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΦΤ87
           
1 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 55 ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΞΝ52
2 ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3      
3      
           
1 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 60 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3      
           
1 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 66 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΓΛΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  ΝΙ82
3 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 66+ ΤΡΙΒΗ ΦΩ78
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΧΒ70
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 55 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
           
1 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΑΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
2 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΞΥ29
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
1 ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΠΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
           
1 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
2 ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΞΝ52
3 ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΦΤ69
           
1 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ75
3 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
           
1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ  ΟΧ57
       
       
           
           
ΘΕΣΗ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 62 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
3      
           
1 ΜΠΟΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 69 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 77 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΦΣ74
3 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ  ΦΥ45
           
1 ΖΟΛΛΑΝΙ ΚΛΕΝΤΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 95 ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ75
2 ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ75
3 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΠΟΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
           
1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
2 ΤΖΕΛΑΪΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΡΙΒΗ ΦΩ78
3 ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΑΚΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΑΠΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΡΙΒΗ ΦΩ78
           
1 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΡΙΒΗ ΦΩ78
3 ΚΑΝΑΤΑΣ ΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΦΣ74
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ `105+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
       

ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΜΠΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
2 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 57 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ 82
           
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΧΟΥΣΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ 36
3 ΝΤΟΥΚΟΥΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΙ13
           
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
3 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ 82
3 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
           
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
2 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
3 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΞΝ 52
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 81 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
       
           
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΜΠΟΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18 - 20 69 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 77 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ 75
           
1 ΖΟΛΛΑΝΙ ΚΛΕΝΤΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΑΣ ΜΑΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΧΔ 75
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-10 95 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘ.  ΦΤ81
           
1 ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 62 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝ. ΧΑ41
2 ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΚΑΝΑΤΑΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ     ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ. ΞΙ 13

 

Please publish modules in offcanvas position.