Σύνδεση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018

/ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ / Δευτέρα, 14 Μαϊος 2018 14:46

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 14-15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

               ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ

       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
         
1 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ OX57
2 ΚΩΤΣΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΗΡΩ - ΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΡΙΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΤΉ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
         
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
3 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΜΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 15-17 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΤ69
3 ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΡΙΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΚΑΛΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΚΑΛΙΩΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
2 ΠΕΤΟΥΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΚΟΜΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
3 ΖΗΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΠΕΤΟΥΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 18-20 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
       
         
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ - ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
       
         
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ  ΝΩ17
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
       
         
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77

           

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
       
2 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΔΑΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
       
3 ΜΠΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
         
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
  ΜΠΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
 

 

ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

       
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 48 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
       
       
           
1 ΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
3 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΤΣΙΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΚΩΤΣΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΤΖΕΝΤΕΜΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 57 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΒΑΪΤΣΗ ΥΑΚΙΝΘΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 63 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝ ΦΤ81
       
           
1 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 70 ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ30
2 ΖΗΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 78+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
       
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΤΟΥΤΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 70 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
       
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 50 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
       
           
1 ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ     ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΕΦΗΒΟΙ 15 - 17 55 Α.Σ. ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
           
1 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΑΣ ΚΑΒΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑ41
2 ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΤΖΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΦΤ69
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
3 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
           
1 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ  ΟΤ32
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΜΑ ΓΕΦΥΡΑ ΧΑ30
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 62 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΓΚΡΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
           
1 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 69 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΜΑΜΑΡΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ36
       
           
1 ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 77 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
3 ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 95 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
       
           
1 ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 95+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
       
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
       
           
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ36
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
           
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΟΦΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
           
1 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ  ΟΧ57
2 ΒΑΣΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΜΠΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΣ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ36
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
       
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΙΤΕΑΣ ΦΖ36
       
           
 

 

ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 48 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
3 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΚΟΥΤΗ ΑΝΘΗ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΣΚΑΦΙΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
       
           
1 ΚΩΤΣΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΤΖΕΝΤΕΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΙΑ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
3 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 63 ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
2 ΑΥΓΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 70 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΖΗΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΒΑΪΤΣΗ ΥΑΚΙΝΘΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
       
           
1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΤΟΥΤΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 63 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 70 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 50 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΒΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 55 ΑΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
2 ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΤΖΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΑΓΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ  ΟΞ77
           
           
1 ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΦΤ69
           
1 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΤΣΟΥΚΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
3 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΡΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΣΤΕΡΓΙΑΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 62 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΚΛΗΣ ΑΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
3 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 69 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 77 ΠΑΣΠ ΑΡΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΩ78
2 ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
3 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 95 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
2 ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΦΡ64
           
1 ΑΚΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΑΠΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΣΕΡΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΡΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΩ78
3 ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
2 ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ `105 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΜΠΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ `105+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82

 

 

ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
           
1 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15 - 17 52 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
           
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΟΓ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΕΛΕΝΑ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 63 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
           
1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΤΟΥΤΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
1 ΖΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 78 ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
2 ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
1 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 55 ΑΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
2 ΒΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΕΥΑΓ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
3 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΝΟΥΡ ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΚΟΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΧΡΗΣΤ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
           
1 ΣΤΕΡΓΙΑΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΓΚΡΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-20 62 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
2 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΚΛΗΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
           
1 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 18-10 77 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΟΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΛΙΠΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ  ΟΧ57
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΦΧ41
           
1 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105 ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΑΣΠΑ ΘΗΣΕΥΣ ΟΤ32

 

Please publish modules in offcanvas position.