Σύνδεση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

/ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ / Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017 10:30

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017

 

  ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ - ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΤΖΕΝΤΕΜΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΙΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΚΟΥΤΗ ΑΝΘΗ - ΚΟΥΤΗ ΘΩΜΑΗ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ - ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
         
1 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 12-14 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ - ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΚΑΛΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΡΙΣ - ΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΗΡΩ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ - ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΜΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΣΜΤ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΦΤ69
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣΑ ΟΖ30
         
1 ΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ - ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 15-17 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΣΗΜΑΝΤΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΚΟΥΜΠΕ ΔΑΝΑΗ - ΠΑΛΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
         
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
         
1 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΟΥΛΙΑ - ΑΔΑΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 18-20 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ - ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
         
1 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
         
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ - ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
         
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΕΛΙΟΣ - ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΜΑΥΡΙΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΦΟΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
  ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΓΑΣ ΟΠΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
  ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
  ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΓΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
  ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
       
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
  ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΕΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ 21+ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
  ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΒΟΥΡΔΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 32 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΚΩΣΤΗ ΜΥΡΤΩ ΑΣΠΑ ΑΤΡΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΚΟΝΔΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 40 ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
2 ΚΟΝΔΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 48 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΣ48
3 ΚΛΑΔΗ ΜΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΜΕΪΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 52 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΠΑΤΡΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 57 ΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ ΟΧ54
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΟΥΤΗ ΑΝΘΗ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
           
1 ΤΖΕΝΤΕΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63+ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΚΑΠΟΣΤΑΝΙΟ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΕΥΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΣΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 48 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΒΑΪΤΣΗ ΥΑΚΙΝΘΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 52 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΣΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
3 ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΚΩΤΣΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70+ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΠΑΛΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟ ΞΣ42
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 57 ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 63 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
2 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΟΥΛΙΑ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 70 ΑΟΓ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤ. ΝΙ82
2 ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΚΑΝΝΕΛΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 52 ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΥ55
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 63 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
           
1 ΦΟΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 78 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 37 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
           
1 ΠΕΛΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 41 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 45 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 50 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
3 ΑΛΕΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 55 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
3 ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
           
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 60 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
2 ΜΥΡΘΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΑΓΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 66 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΠΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
3 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΣΑΡΚΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 66+ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΠΑΠΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 55 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΜΙΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΤ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΦΧ39
3 ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
           
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
3 ΜΑΝΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΦΖ36
3 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΖΟΥΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΜΠΟΙΝΤΙΟΝΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΓΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
           
1 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
2 ΚΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΦΚ79
3 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΦΩ46
3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΡΙΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 62 ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
2 ΓΚΡΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 69 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΧΡΥΣΟΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
3 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΜΤ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΦΤ87
           
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 77 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛAΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 85 ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΒΑΣΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΤ ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΦΖ36
           
1 ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 95 ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
2 ΚΑΒΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
3 ΑΔΑΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΠΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΟΖ30
           
1 ΛΑΓΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 95+ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΜΠΙΖΜΠΙΡΟΥΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
           
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΣΕΠΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 62 ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
2 ΤΣΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
3 ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΜΑΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΑΣΠΤ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
2 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΠΑΓΓΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΠΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
3 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
           
1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΑΟ ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΔ45
2 ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
3 ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΙΙ00
3 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105 ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
3 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΘΗΣΕΥΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΒΟΛΑΚΑΣ ΒΕΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
3 ΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
  ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΚΟΝΔΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 40 ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
2 ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΚΟΝΔΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
           
1 ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 48 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΔΡΥΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
           
1 ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 52 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΜΕΪΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
           
1 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΕΥΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 63+ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 48 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΚΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΑΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΓΕΩΡΓΟΣΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 70 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 52 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΣΑΚΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18-20 63 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
           
1 ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 57 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΠΕΛΙΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
           
1 ΦΟΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 78 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΠΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
           
1 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 45 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 50 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
3 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
3 ΑΛΕΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 55 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΡ64
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΦΦ54
           
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 60 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
2 ΚΑΡΑΟΥΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ81
3 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΞΥΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΞΥΡΟΥΧΑΚΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 66 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
           
1 ΜΑΡΜΕΛΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 55 ΑΠΣ ΚΕΡΙΤΗΣ ΟΠ77
2 ΜΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
           
1 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΞΥ29
           
1 ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
2 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
3 ΜΠΟΝΤΙΟΝΝΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΠΑΝΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
           
1 ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΤΣΙΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΣΠΑ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΦΥ86
2 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
3 ΖΟΛΛΑΝΙ ΑΛΕΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΦΤ75
           
1 ΚΟΠΥΜΠΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣΠΑ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΦΥ86
2 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
           
1 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 69 ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ Ο ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΧ41
3 ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
           
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 77 ΑΣ Ο ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΧ41
           
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-20 85 ΑΣ ΜΥΓΔΩΝ ΦΥ45
           
1 ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 62 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
           
1 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΑΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΟΧ57
           
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ Ο ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΧ41
3 ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ `105 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ  ΑΝΔΡΕΣ 21+ `105+ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΤ32
  ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΛΑΠΠΑ ΧΑΡΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 57 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 15-17 63 ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΝΙ82
2 ΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΞΣ42
           
1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 52 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 70 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 60 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΕΣ ΦΣ48
           
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 66 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
2 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΠΑΝΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
3 ΜΠΟΥΝΤΙΟΝΝΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
           
1 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 73 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΟΞ77
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΦΚ79
           
1 ΤΣΙΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81 ΑΣΠ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΦΥ86
           
1 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 15-17 81+ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΦΝ64
2 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΝΩ17
3 ΚΟΥΜΠΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠ ΖΕΥΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΦΥ86
3 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΜΠΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΦΩ46
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΤΣΕΠΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 62 ΤΑΙΚΒΟΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΝΙ82
2 ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ  ΝΩ17
2 ΧΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΜΠΣ ΑΛΚΗ ΦΧ26
3 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΒΟΣΕΛΑ ΜΠΕΣΑΡΝΤ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105 ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ  ΟΤ32
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ Ο ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΧ41
3 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ  ΟΤ32
           
1 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΖΩΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 105+ ΘΗΣΕΥΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ  ΟΤ32
  ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓ. ΚΙΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΩΔ. ΑΝΑΓΝ.
1 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 52 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 21+ 63 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 69 ΓΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΦ64
           
1 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 77 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΓΑΛΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΦ64
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΕΛΙΕΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΛΙΟΚΑΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 85 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
2 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
3 ΜΠΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55
           
1 ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21+ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΥ55

 

Please publish modules in offcanvas position.