Σύνδεση

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2014

|||| |||| ||||

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2014

/ Παρασκευή, 29 Αυγούστου 2014 11:55

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

 

ΑΓΕΝΕΙΩΝ–ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΑΝΔΡΩΝ–ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ  ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΗΛΙΚΙΑΣ: 18-19 ΕΤΩΝ

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΘΕΣΗ

1

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΑΛΚΗ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΦΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ

 

 

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΓΕΝΕΙΩΝ  ΗΛΙΚΙΑΣ: 18-19 ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΛΑΓΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΘΗΣΕΥΣ

ΡΑΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΚΑΒΡΟΣ

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ  ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ ΗΛΙΚΙΑΣ:18-19 ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ

ΛΕΝΟΣ ΕΜΜΝΑΟΥΗΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΠΡΩΤΗ

2

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΚΑΒΡΟΣ

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ: 20 + ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΘΕΣΗ

1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

ΚΑΡΑΛΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΩΤΗ

 

 

 

 

 

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ: 20 + ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 

ΘΕΣΗ

1

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΘΗΣΕΥΣ

ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΚΑΒΡΟΣ

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ

4

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ ΗΛΙΚΙΑΣ: 20 + ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΚΑΒΡΟΣ

ΚΛΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ

ΠΡΩΤΗ

2

ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΓΚΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

3

ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: 18-19  ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΑΛΚΗ

ΦΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΗ

Ε2

 

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛ.

-//-

Ε3

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ  ΙΩΑΝΝ.

-//-

Ε4

 

ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

-//-

                                       

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

Ε2

 

ΑΔΑΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

-//-

Ε3

 

ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

-//-

Ε4

 

ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

-//-

 

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: 20+  ΕΤΩΝ

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΠΡΩΤΗ

Ε2

 

ΑΔΑΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

-//-

Ε3

 

ΜΙΑΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

-//-

Ε4

 

ΠΑΠΑΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

-//-

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

Ε2

 

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

-//-

Ε3

 

ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

-//-

Ε4

 

ΛΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

-//-

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΘΗΣΕΥΣ

ΖΑΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΡΙΤΗ

Ε2

 

ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

-//-

Ε3

 

ΠΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

-//-

Ε4

 

ΒΕΪΟΓΛΑΝΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

-//-

 

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ  ΗΛΙΚΙΑΣ: 20+  ΕΤΩΝ

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΣΒΥΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΠΡΩΤΗ

Ε2

 

ΚΑΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

-//-

Ε3

 

ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

-//-

Ε4

 

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

-//-

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

Κ1

ΘΗΣΕΥΣ

ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ

Ε2

 

ΖΑΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

-//-

Ε3

 

ΠΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

-//-

Ε4

 

ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

-//-

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 49

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΟΛΥΜΠΙΟΣ

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΩΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 59

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΦΕΛΛΟΥΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΚΩΝ.

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΣΒΥΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 64

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΓΚΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:65

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΑΛΚΗ

ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:72

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΛΚΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΚΑΒΡΟΣ

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:79

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΣΙΛΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:85

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΚΕΡΙΤΗΣ

ΚΑΒΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ

ΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΡΙΤΗ

3

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΓΕΝΕΙΟΙ 18-19 ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:92+

 

Α/Α

 ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

ΦΕΤΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΖΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 57

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΠΡΩΤΗ

2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΤΡΙΤΗ

3

ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 62

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO

ΘΕΣΗ

1

ΟΛΥΜΠΙΟΣ

ΣΕΦΕΡ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΩΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 68

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΚΑΒΡΟΣ

ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΧΡΥΣΑΦΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ 20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 83

 

Α/Α

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΠΡΩΤΗ

2

ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

ΤΣΕΡΝΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ 20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ:66

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΠΡΩΤΗ

2

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΑΜΦ.

ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΙΤΣΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 71

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΚΟΥΡΗΤΕΣ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΟΛΥΜΠΙΟΣ

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΑΜΦ.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤΗ

        

   ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 78

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΚΕΡΙΤΗΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΛΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ

ΠΑΓΓΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 85

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΛΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΑΡΤΕΜΙΔΑ

ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 95

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

ΑΤΤΙΚΟΣ

ΔΗΜΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΓΕΦΥΡΑ

ΦΥΝΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΝΙΚΟΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ : 105

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΡΩΟ

ΘΕΣΗ

1

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΑΝΤΡΕΕΒ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΦΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤΗ

3

ΠΑΜΜΑΧΟΙ ΑΜΦ.

ΚΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΡΙΤΗ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΣΕΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΣ  20+ ΕΤΩΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΛΩΝ: 105+

 

Α/Α

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ

1

Μ. ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΗ

2

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΗ

3

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤΗ

   3

ΟΡΦΕΑΣ

ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΤΡΙΤΗ

 

Please publish modules in offcanvas position.